Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İyilik Doğamızda

Rosece markası, sadece doğal içeriklerle, ayrıcalıklı ve en saf ürünleri geliştirmek amacıyla doğmuştur. Cildimize iyiliğin sadece doğadan geleceğine inandığımız için Rosece ürünlerinde organik olmayan yada organik sertifika kuruluşları tarafından onaylanmayan hiçbir yapay koruyucu ve kimyasal katkı maddesi kullanmıyoruz. Size ve çevreye verdiğimiz değerle, doğanın onları yarattığı şekle saygılı biçimde en kaliteli organik veya doğal içerikler kullanmaktayız.

Doğal ve Organik İçerik

Rosece ürünleri, doğal içerikler, sertifikalı organik içerikler ve organik sertifika kuruluşlarının onayladığı içerikler kullanılarak üretilmiştir. Ekolojik dengeyi bozan hammaddeleri içeriğinde bulundurmayan Rosece, doğal yağlar, bitki özleri ve vitaminlerin dışında bulunabilir ölçüde sertifikalı organik hammadde kullanmaktadır.

Kimyasallara Hayır

Bir kadın her yıl geleneksel kozmetik ürünlerinden yaklaşık 2 kg kimyasalı vücuduna almaktadır. Hamilelik sırasında annenin aldığı kimyasalların bebeği doğrudan etkilediği uzmanlarca kanıtlanmıştır. Bebeğinizi daha anne karnındayken korumaya başlayın, doğal ürünleri tercih edin! Zararlı kimyasallarla kuşatılmış bir dünyada en azından cildimize sürdüğümüz ürünlerin %100 doğal olduğundan emin olabiliriz. Bebekler, bizlerden çok daha hassas, dış etkenlere açık, yapay ve sentetik maddelere duyarlıdır. Rosece ürünleri bebeğinizin hayata geldiği bu en hassas dönemde cildine zarar vermeyen, saf yağlar ve bitkisel özler kullanılarak geliştirilmiş ve hazırlanmıştır. Sizi ve bebeğinizi riske atabilecek hiçbir kimyasal katkı maddesi veya toksik madde içermez. Rosece cilt bakım ürünlerinin içeriğinde SLS, SLES, ALS (SÜLFAT), Paraben, Mineral yağ, Silikon, Parfüm, Renklendirici ve ve Zararlı Kimyasallar kullanılmamıştır.

Doğaya ve Tüm Canlılara Duyarlı

Dünyamız ve onun tüm kaynakları bizim için çok değerlidir. Rosece markası, doğaya, toprağa, suya ve tüm canlılara duyarlıdır. Rosece ürünlerinde sadece çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanılmaktadır . Rosece ürünleri toksin içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen içeriklerden üretilmektedir. Rosece ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez ve hayvanlarda test edilen hammaddeleri barındırmaz. Rosece, dünyamızı paylaştığımız dostlarımızın denek olarak kullanılmasına karşıdır.

ROSECE ÜRÜNLERİNDE KULLANILANLAR

Organik Sertifikalı İçerikler
Doğal Yağlar, Bitki Özleri, Bitki Suları
Öğütülmüş Meyve Çekirdekleri
Balmumu
Ağaçlardan Elde Edilen Sakız, Mum ve Reçineler
Bitkisel Glikozitler (Köpürtücüler)
Vitaminler ve Mineraller
Organik Sertifika Kuruluşlarının Onayladığı İçerikler
Geri Dönüşümlü Ambalajlar

ROSECE ÜRÜNLERİNDE KULLANILMAYANLAR

Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar (GDO)
Parafin, Vazelin gibi Petrokimyasallar, Mineral Yağlar
Parfüm, Silikon ve Renklendiriciler
Paraben ve Türevi Kanserojen Katkı Maddeleri
SLS, SLES, ALS (Sülfatlı Köpürtücüler)
Etil Alkol, İzopropil Alkol
PEG (Polietilen Glikol) ve Ftalatlar
EDTA (Etilendiamin Tetraasetik Asit), TEA (Trietanolamin)
DEA (Dietanolamin) ve Çeşitleri
Hayvanlar üzerinde test edilmiş içerikler

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.