DÖVME BAKIM ÜRÜNLERİ

ROSECE NATUREL DÖVME KREMİ

DÖVMENİZİ KORUR CANLI KALMASINA YARDIMCI OLUR
Rosece Naturel Dövme Kremi, yalnızca organik ve doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Dövmenizin iyileşme süresi boyunca, yoğun nem veren besleyici içerikleriyle uzun süre canlı, parlak ve sağlıklı görünümüne destek olur. Doğal antibakteriyel içerikleri, dövme yapılan bölgenin enfekte olmasını engellemek için güçlü bir şekilde savaşır. Formülasyonundaki balmumu sayesinde doğal bir bariyer oluşturarak, güneş, rüzgar ve kış şartlarının, yeni dövmeniz üzerindeki olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olur.

,SADECE DOĞAL VE ORGANİK İÇERİK
Rosece markası, sadece doğal içeriklerle, ayrıcalıklı ve en saf ürünleri geliştirmektedir. Rosece ürünlerinde organik olmayan yada organik sertifika kuruluşları tarafından onaylanmayan hiçbir yapay koruyucu ve kimyasal katkı maddesi kullanmıyoruz.
Size ve çevreye verdiğimiz değerle, doğanın onları yarattığı şekle saygılı biçimde en kaliteli organik veya doğal içerikler kullanmaktayız.

SİZE, DOĞAYA VE TÜM CANLILARA DUYARLI
Rosece ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez ve hayvanlarda test edilen hammaddeleri barındırmaz. Rosece, dünyamızı paylaştığımız dostlarımızın denek olarak kullanılmasına karşıdır.

Rosece Naturel Dövme Kremi içerikleri ve Faydaları:

ORGANİK SHEA YAĞI - Butyrospermum Parkii : Shea Fıstık Ağacı, Mangifolia üzerinde yetişen meyvenin çekirdeğinden çıkarılır. Nemlendirici özelliği yüksek bir yağdır. Shea Yağı Afrika'da romatizma, kas ağrıları, yanıklar ve hafif yaraları iyileştiren geleneksel bir merhem olarak kullanılır. Shea Yağı cildi yumuşatır ve besler, antioksidan ve hücre yenileyici özellikleri olduğuna inanılır. Bu yumuşatıcı, özellikle güneş veya rüzgâr etkisiyle zarar görmüş deriyi yenilemede faydalıdır.

ORGANİK ZEYTİN YAĞI - Olea Europa : 6 metreye kadar uzayan Zeytin Ağacı, Akdeniz bölgesinde gücü, doğurganlığı ve uzun ömrü simgeler. Ağacın meyveleri sıkılarak Zeytin Yağı elde edilir. Çıkarılan yağ, nemlendirici, yumuşatıcı ve yenileyici özellikleriyle tanınır. Kalsiyum, A, B1, B2 vitaminleri ve PP de dâhil olmak üzere cildi besleyen vitaminler ve mineraller içerir. Antiseptik özelliği ile bilinen zeytinyağı, güneşin ve olumsuz çevre şartlarının bıraktığı etkileri ortadan kaldırır. Kuru cildi canlandırır, besler. Zeytinyağı cildi yumuşatır ve esnek, pürüzsüz bir görünüm verir. Zeytinyağının mükemmel yumuşatma ve nemlendirme kapasitesi vardır. Çatlak ve kuru ciltleri tedavide kullanılır.

ORGANİK AYÇİÇEĞİ ÇEKİRDEĞİ YAĞI - Helianthus Annuus: Ayçiçeği bitkisinin tohumlarının ezilmesiyle elde edilir. A, C, D ve E vitaminleri açısından zengindir. İçerdiği yüksek E vitamini nedeniyle, özellikle hassas ve kuru ciltlerde etkilidir. Ayçiçeği Yağının cilt üzerinde koruyucu bir etkisi bulunmaktadır. Cildi nemlendirme ve besleme özelliği vardır.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI - Cocos nucifera : Hindistan cevizi yağı ağırlıklı olarak Orta Zincirli Yağ Asitleri veya Trigliserid içerir. Bu maddeler aynı zamanda cildin nem içeriğini korur ve cildi pürüzsüz yapar. Hindistan cevizi yağında bulunan Kaprik Asit Laurik Asit ve Kaprilik gibi üç yağlı asitler güçlü bir
dezenfektan ve anti-mikrobik özelliklere sahiptir. Cilt üzerine uygulandığında, cildi mikrobik enfeksiyonlardan korur. Hindistan cevizi yağı, E vitamini açısından zengindir. Antiksidan özelliği vardır, cildin çatlamasını engeller, yıpranmış cildi onarır.

TATLI BADEM YAĞI - Prunus Amygdalus Dulcis: Badem Ağacının kurutulmuş çekirdeklerinden elde edilir. Tüm cilt tiplerinde cildin nemlendirilmesine, özellikle kuru,  hassas ve tahriş olmuş ciltlerde cildin yenilenip beslenmesine yardımcı olur.
Etkili bir yumuşatıcıdır, deriyi düzenler, cilde nem kaybını ve emilimini dengelemesi için de destek
olur. Tatlı Badem Yağı, vitaminlerle ve minerallerle zengindir. Kaşıntılı, kuru ve deriyi
rahatlatır, sakinleştirir.


BİBERİYE YAĞI - Rosmarinus Officinalis: Latince isminin anlamı Deniz Şebnemi'dir. Derinden temizlik sağlar, cildi mikroplardan arındırma özelliği vardır. Tarihte aşk iksirlerinin hazırlanmasında da kullanılan bu kokulu bitkinin zihni açtığına inanılır.

KAKAO ÇEKİRDEĞİ YAĞI - Theobroma Cacao : Kakao, Theobroma kakao adlı Kakao Ağacının meyvesidir, asıl kökeni Amazonların tropik ormanları olsa da tropik bölgelerde yetişir. Kakao yağı, kakao çekirdeklerindeki nemlendirici maddeyi, basınç uygulamak suretiyle çıkararak elde edilir. Kakao Yağı, deriyi mükemmel biçimde yumuşatma ve arındırma özellikleriyle, zengin bir nemlendiricidir. Vücut ısısına yakın seviyedeki yüksek erime noktası, değerini daha da artırmaktadır.

LAVANTA YAĞI - Lavandula Hybrida  : Hassas ciltler için uygundur. Lavanta kokusu rahatlatıcı, yatıştırıcıdır. Merkezi Sinir Sistemi üzerindeki dengeleyici etkisi, sinir sistemiyle ilgili her tür sorunda değerlidir. Antibakteriyel özellikleri ile cildi temizler, iyileştirici ve dezenfekte edici özellikleri bulunmaktadır.

PORTAKAL YAĞI - Citrus Aurantium : Acı portakalın diğer bir ismi olan "Neroli"dir. Deri hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur ve derinin elastikiyetini arttırır. Kuru ve hassas ciltlerde çok etkilidir, cildi canlı gösterir. Olağanüstü güçlü kokusunun yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikleri bulunmaktadır, aynı zamanda afrodizyak etkisi olduğu bilinmektedir. Kan dolaşımınını tetikler, antisaptik özelliğiyle hasarlı cildi korur.

VANİLYA YAĞI - Vanilla Planifolia  : Orta ve Güney Amerika'nın yerlisi olan Vanilya bitkisi, içinde Vanilya tohumları taşıyan uzun, kahverengi, mumlu baklaları olan ve çok hızlı büyüyen orkide cinsi bir sarmaşıktır. Vanilya kokusu, duyguları etkileyici, rahatlatıcı ve sıcaktır.

NANE YAĞI - Mentha Pulegium : İçerdiği mentol sayesinde, ferahlatıcı bir his vererek cildi yatıştırır, serinletici etki gösterir. İçeriğindeki diğer vitamin ve mineraller sayesinde cildin nemini korumaya yardımcı olur. Güçlü bir doğal antiseptiktir.

BALMUMU – Cera Alba: Bal arıları tarafından salgılanan balmumu, yüksek oranda propolis ve A vitamini içerir. Anti-enflamatuar, anti-bakteriyel özellikleri sayesinde cildi korur ve hücre gelişiminde destek olur. Güneş, rüzgar ve kış şartlarının, hassas cilt üzerindeki olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olur.

E VİTAMİNİ – Tocopherol : Yağda çözünen bir vitamindir, antioksidan maddelerin en etkilisidir. Güçlü antioksidan etkisiyle, serbest radikalleri uzaklaştırır, cildi canlandırır yumuşatır ve yoğun nem sağlar.

NATUREL DÖVME KREMİ
Rosece Naturel Dövme Kremi, yalnızca organik ve doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Dövme..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)